WE ARE INNOVATORS

Ми постійно розвиваємося. Наша природа штовхає нас до постійного покращення та змін. Це є правилом також і в бізнесі, де кожного дня проблема ринку стає все більш конкурентоспроможною.

Вже понад 40 років ми пропонуємо чудову якість продукції, завдяки результатам проектування та досліджень. Наше прагнення до інновацій, призводить до вдосконалення наших продуктів як прогресивних інструментів та Інноваційних Рішень, розроблених для найрізноманітніших потреб наших клієнтів.

МИ НОВАТОРИ.

МИ РОЗТАШОВАНІ В ІТАЛІЇ

Протягом 40 років ми виробляємо продукцію в Італії,  де руки, серце і мозок співпрацюють один з одним без перешкод; з усіх цих причин, ми можемо сказати, що продукція Rolling Center не боїться конкуренції.

МИ НОВАТОРИ.

МИ ПОВСЮДИ

Цілковите охоплення ринку, від США до Далекого Сходу. Rolling Center – це успішна компанія, яка протягом багатьох років здобула високу репутацію на ринку зі знаними продуктами як в Італії, так і за кордоном.

МИ НОВАТОРИ.

МИ ДИЗАЙНЕРИ

У нашому відділі досліджень і розробок, команда динамічних і творчих інженерів проектує та розробляє продукцію день у день. Асортимент Rolling Center є найбільшим у своїй галузі. Діапазон, який відрізняється інноваційною потужністю кожного окремого продукту, задуманий і призначений для задоволення функціональних потреб користувачів.

40 РОКІВ РОЗВИТКУ

МИ НОВАТОРИ.

МИ РОЗРОБНИКИ

Наш розвиток – це безперервне співробітництво з клієнтами. Концентрація на їх потребах і наша здатність задовольняти їх – ключові сторони нашого інноваційного виробництва.

З 1975 РОКУ

Звичайні ролики

З 1985 РОКУ

Ролики з зовнішньою опорою

З 1991 РОКУ

Подвійні ролики з центральною опорою

З 2005 РОКУ

Каретки “MAGNUM” для відкатних (консольних) воріт

МИ НОВАТОРИ.

МИ СЕРТИФІКОВАНІ ВИРОБНИКИ

У сучасній промисловості немає місця для хороших ідей, реалізованих погано. Саме тому, вже більше 40 років, при розробці продукції ми використовуємо ноу-хау технології та найсучасніше обладнання. Все це Ви знайдете у кожному продукті від компаніі Rolling Center.

Rolling Center – компанія, чия система якості була сертифікована інститутом DNC відповідно до UNI EN ISO 9001: 2008. Продукція виготовляється відповідно до найвищих стандартів якості і технологій виробництва, щоб завжди гарантувати відповідність найсуворішим вимогам.

МИ НОВАТОРИ.

МИ ROLLING CENTER

Це здається неможливим, але навіть цілий ряд більш ніж з 1200 продуктів ніколи не може вважатися дійсно повним. Постійне вдосконалення в області досліджень і виробництва поєднується з більш складними технічними вимогами ринку. Інновації для Rolling Center означають бути на вершині вічного розвитку.

Наш розвиток – це безперервне співробітництво з клієнтами. Концентрація на потребах і наша здатність їх задовольняти – ключові сторони нашого інноваційного виробництва.